Sokół U-12: Wygrana na koniec rundy

W dzień Niepodległości nie próżnowali zawodnicy Sokoła 2006. I drużyna grała tego dnia mecz w Łodzi, a II drużyna pod wodzą trenera Artura Martyki pojechała do Witoni, gdzie sprawdzała się z ostatnią drużyną w tabeli, Witonianką.

Mimo sporej różnicy w tabeli ligowej między tymi dwoma drużynami, aleksandrowianie zafundowali kibicom niezłą huśtawkę nastrojów. Najpierw po golu Huberta Rybki wyszli na prowadzenie. Następnie stracili dwa gole pod rząd i na przerwę schodzili z niekorzystnym dla siebie wynikiem.

Po przerwie jednak zielono–biali zabrali się do odrabiania strat. Rybka dołożył jeszcze dwa trafienia do swojego konta. Na listę strzelców wpisał się również Szymon Kluszczyński i ostatecznie Sokół wygrał spotkanie na wyjeździe 4:2

Witonianka – Sokół I Aleksandrów 2:4

Gole dla Sokoła strzelali: Hubert Rybka 3, Szymon Kluszczyński.

Skład Sokoła: Matczak – Stokowski, Janicki, Lesiak, Kluszczyński – Milczarek, Wojciechowski, Zamolski – Rybka

Rezerwowi: Kaźmierczak, Szymczak, Pięta, Oplustil, Sikorski, Mierzejewski