Sokół U-12: Tak blisko, a tak daleko

Druga drużyna rocznika 2006, niedzielne popołudnie spędziła w Głownie, gdzie walczyła o ligowe punkty z miejscową Stalą – liderem w lidze Młodzik D2 gr. IV.

Od początku jednak drużyna pod wodzą II trenera Sokoła 2006, Artura Martyki postawiła gospodarzom twarde warunki. W pierwszej połowie jeden i drugi zespół miał swoje okazje do zdobycia gola. Pierwsza i druga bramka padła tuż przed przerwą meczu, kiedy to w dwóch praktycznie bliźniaczych sytuacjach Sokół stracił dwa gole.

Po przerwie na boisko wróciła jeszcze bardziej zmotywowana grupa zielono–białych i po nacieraniu na bramkę gospodarzy, w końcu dopięła swego zdobywając kontaktowego gola. Autorem tego brami był Hubert Rybka, który po podaniu Szymona Kluszczyńskiego znalazł się naprzeciw bramkarza Stali. Zachowując stoicki spokój minął golkipera i umieścił piłkę w bramce. Od tej por Sokół robił wszystko, żeby doprowadzić do wyrównania wyniku, ale niestety Głowno bardzo mądrze się broniło, a przy okazji próbowało wykorzystać odsłoniętą defensywę aleksandrowian. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i punkty zostały w Głownie.

Stal Głowno – Sokół II Aleksandrów 2:1 (2:0)

Gol dla Sokoła: Hubert Rybka

Skład Sokoła: Matczak – Janicki, Stokowski, Lesiak, Kluszczyński – Milczarek, Zamolski, Wojciechowski – Rybka

Grali również: Włodarczyk, Szymczak, Mierzejewski, Sikorski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *