Sokół U-12: Ostatni mecz u siebie

Po raz ostatni w rundzie jesiennej Sokół U-12 wystąpił w sobotę na swoim terenie. Przeciwnikiem drużyny trenera Tomasza Bogdańskiego był Włókniarz Zgierz.

Spotkanie toczyło się praktycznie pod bramką przyjezdnych. Świetną współpracą ze sobą popisali się dwaj ofensywnie grający zawodnicy SokołaKacper Szczepaniak oraz Maurycy Lotka – ten pierwszy zdobył w meczu cztery gole, a przy wszystkich asystował mu ten drugi. Do goli Szczepaniaka dopisali się także dwukrotnie Michał Kochaniak i Maksymilian Olejniczak, a jedno trafienie dorzucił Kacper Szczepański. Tym sposobem aleksandrowianie pewnie pokonali przeciwnika 9:0. Za tydzień zielono–biali pojadą do Łodzi, gdzie spotkają się z ŁKS-em. Spotkanie to rozstrzygnie, która z tych dwóch drużyn spędzi zimę na fotelu lidera, ponieważ aktualnie łodzianie są na pierwszym miejscu i mają tylko dwa punkty więcej od podopiecznych Tomasza Bogdańskiego.

Tomasz Bogdański: Dobry mecz w wykonaniu moich podopiecznych. Mimo, że na boisku dominowali, to nie nastawiali się na strzelanie goli, tylko na kreowanie dobrej gry. Jak wychodziła współpraca na boisku, to pojawiały się sytuacje strzeleckie, a co dalej za tym idzie, gole. Po takim meczu mamy dobre morale w drużynie, a to może tylko pomóc w przygotowaniu się do następnego meczu ligowego z ŁKS-em.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Włókniarz Zgierz 9:0 (5:0)

Gole dla Sokoła: Kacper Szczepaniak 4, Michał Kochaniak 2, Maksymilian Olejniczak 2, Kacper Szczepański.

Skład Sokoła: Złotnicki – Westwal, Czerwiński, Lotka, Bednarek – Szczepański, Tajchman, Kochaniak – Szczepaniak

Grali również: Kaczmarek, Olejniczak, Skoczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *