Sokół U-12: Dwa sparingi zielono-białych

Poza drużyną Zawiszy Rzgów występującą w łódzkiej A klasie, w sobotę do Aleksandrowa przyjechali również zawodnicy z rocznika 2006, którzy sprawdzali się w podwójnym sparingu z podopiecznymi trenera Tomasza Bogdańskiego.

W pierwszym meczu po wyrównanej walce lepsi okazali się gospodarze pokonując Zawiszę Rzgów 2:1. Gole padały w samej końcówce meczu. Najpierw na prowadzenie wyszli goście, ale w ciągu sześciu minut aleksandrowianie zdołali obrócić losy spotkania o 180 stopni.

W drugim spotkaniu górą byli przyjezdni pokonując zielono–białych 2:0. Pierwszego gola zdobyli na początku meczu z rzutu wolnego, a drugiego gola dołożyli w końcówce pojedynku.

Tomasz Bogdański: N1a tym etapie przygotowań wyniki są dla mnie drugorzędną sprawą. Jednak podoba mi się postawa moich zawodników i ich walka do końca. Aż do ligi będziemy mierzyć się właśnie z tak dobrymi drużynami, jak Zawisza Rzgów i mam nadzieję, że we wszystkich pojedynkach będziemy równorzędnym przeciwnikiem, bo to będzie budowało wiarę w swoje umiejętności w Naszej drużynie, która jest bardzo potrzebna w meczach o punkty.

Pierwszy mecz – Sokół – Zawisza Rzgów 2:1 (Gole dla Sokoła: Jakub Westwal, Maksymilian Olejniczak)

Skład: Matczak – Janicki, Westwal, Olejniczak, Bednarek – Szczepański, Lotka, Czerwiński – Szczepaniak. Grał również: Lesiak,

Drugi mecz – Sokół – Zawisza Rzgów 0:2

Skład: K. Kaźmierczak – Janicki, J. Kaźmierczak, Olejniczak, Kluszczyński – Czerwiński, Lesiak, Wojciechowski – Pięta. Grali również: Jarocki, Sikorski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *