Sokół U-12: Bez emocji, kolejny komplet punktów

W niedzielny poranek, do Aleksandrowa Łódzkiego zawitała drużyna AKS-u SMS-u Łódź z rocznika 2006, która nosiła się z zamiarem zdobycia pierwszych ligowych punktów w meczu z miejscowym Sokołem, prowadzonym przez trenera Tomasza Bogdańskiego.

Od początku spotkania wiadomo było, że gospodarze to faworyci tego pojedynku. Przez cały mecz, praktycznie bezrobotny był bramkarz zielono–białych, a z drugiej strony bombardowana była bramka gości. Według statystyk,  łącznie padło 39 strzałów w kierunku bramki przyjezdnych, z czego 19 było w światło bramki. Ostatecznie piłka zatrzepotała w siatce pięć razy, a na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Maurycy Lotka, dwukrotnie Filip Tajchman i jedno trafienie dołożył Michał Kochaniak. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem aleksandrowian 5:0.

Tomasz Bogdański: Mówi się, że zwycięzców się nie rozlicza, ale ja niestety jestem mocno rozczarowany postawą moich podopiecznych. Drużyna gości dopiero się buduje, a w ich szeregach było dużo młodszych zawodników i z dużo mniejszym doświadczeniem. My za to pracujemy ze sobą od ponad dwóch lat i powinniśmy w takich meczach pokazywać swoją siłę. Niestety zamiast tego podporządkowaliśmy się do poziomu przeciwnika. Sama skuteczność jest przerażająca – 19 strzałów i tylko 5 bramek, w dodatku 3 z nich to bardziej prezenty od defensywy gości. W następnym meczu przyjmujemy u siebie dużo mocniejszego przeciwnika i jeśli chcemy podtrzymać zwycięską passę, na pewno będziemy musieli dać z siebie więcej.

Sokół Aleksandrów Łódzki – AKS SMS Łódź 5:0 (3:0)

Gole dla Sokoła: Maurycy Lotka 2, Filip Tajchman 2, Michał Kochaniak

Skład Sokoła: Złotnicki – Skoczeń, Westwal, Olejniczak, Kaczmarek – Szczepański, Tajchman, Kochaniak – Czerwiński

Grali również: Szczepaniak, Lotka, Bułaciński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *