Sokół U-11/U-15: Dwa zwycięstwa podopiecznych Tomasza Czerepińskiego

Dwa zwycięstwa odnieśli w miniony weekend piłkarze prowadzeni przez Tomasza Czerepińskiego z roczników 2003 i 2007.

Po klęsce w Uniejowie w poprzedniej kolejce, młodzi zawodnicy chcieli ponownie wejść na zwycięską scieżkę. Mecz na własnym boisku w dodatku na głównej płycie miał temu dopomóc. Orliki wyszły na mecz zmotywowani i pewni swego. Dobra postawa w pierwszej fazie meczu przyniosła cztery gole, przy utracie zaledwie jednego. Poźniej przyszedł lekki kryzys i zawodnicy z Kutna dwykrotnie pokonali naszego bramkarza. To tylko podrażniło naszych zawodników a wynik końcowy 10:3 mówi wszystko o postawie zielono-białych, którzy zagrali kapitalne zawody.

Sokół Aleksandrów Łódzki 2007 – KS Kutno 10:3

Bramki:

Talarek x4
Dudziński x2
Smolarski x2
Włodarek x2

Skład: Kaczanowski, Świercz – Szulc, Figlarski, Zieliński, Smolarski, Grabowski, Kowalczykowski, Dudziński, Kukulski, Lesiak, Włodarek, Jedliński, Talarek.

————————————————————————————————————————————————————–

Tymczasem starsi zawodnicy trenera Tomasza Czerepińskiego zanotowali szóste zwycięstwo w szóstym kolejnym meczu na wiosnę.

Mecz nie był jednak łatwy i to goście jako pierwsi objęli prowadzenie. Już w 6 minucie meczu nie porozumienie obrońców w polu karnym skutecznie wykorzystał napastnik gości. Sokół prowadził grę i stwarzał więcej okazji, lecz do przerwy nie potrafił strzelić gola.

Druga połowa to śmielsze ataki zielono-białych i bramka z rzutu wolnego Bartka Lewandowskiego, który przelobował bramkarza Rożycy. Chwile później wprowadzony po przerwie Adamski wykorzystał dośrodkowanie Sołtysa i dał drużynie z Aleksandrowa 3 punkty. Sokół nawiązał kontakt z prowadzącym SMS-em i Łódzką Akademią Futbolu. Jeżeli dalej wyniki będą tak dobre jest szansa na walkę o ligę wojewódzką. Wszystko w nogach młodych zawodników Sokoła.

Sokół Aleksandrów Łódzki – LKS Różyca 2:1 (0:1)

Bramki: Lewandowski 43′ , Adamski 50′

Skład: Zasadziński – Kołodziejczyk, Urbaniak, Jędrzejczak, Pawełczyk – Lewandowski, Brauer, Strzałka, Sołtys (Pietruszka 60), – Gralak (Adamski 36), Olejniczak (Kowalski 70)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *