Sokół U-11: Orliki zapewniły sobie spokojny długi weekend majowy

Podopieczni trenera Tomasza Bogdańskiego w środę rozegrali awansem 15. kolejkę ligi Orlik E1, przyjmując na swoim terenie rówieśników z Boruty Zgierz.

Zaczęło się idealnie dla gospodarzy. Już w 6. minucie objęli prowadzenie po bramce strzelonej przez Kacpra Szczepaniaka. Trzy minuty później na listę strzelców wpisał się Jakub Westwal.

Tak dobry początek szybko zdekoncentrował defensywę Sokoła i jeszcze przed końcem pierwszej tercji zgierzanie doprowadzili do remisu.

Druga tercja stała pod znakiem wyrównanej walki w środku pola. Dopiero zmiana strona przyniosła kolejne bramki. Najpierw zielono – biali wyszli na prowadzenie po rzucie rożnym wykonywanym przez Westwala. Najsprytniej w polu karnym zachował się Szczepaniak, który zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu.

W 60. minucie kapitan Sokoła, Kacper Bednarek wywalczył piłkę w polu karnym przeciwnika i strzelając gola ustalił wynik końcowy spotkania.

Tomasz Bogdański:Boruta to jeden z bardziej wymagających rywali w Naszej lidze, tym bardziej cieszę się z wyniku, jaki osiągnęli moi podopieczni. Mamy teraz spokojny weekend majowy i czas na przygotowanie się do kolejnego meczu.

Skład Sokoła: Złotnicki – Bułaciński, Skoczeń, Szczepaniak, Bednarek – Kochaniak, Westwal.
Grali również: Rybka, Olejniczak, Chober.
Bramki strzelali: Kacper Szczepaniak 2, Jakub Westwal, Kacper Bednarek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *