Sokół U-11: Nieudany rewanż

W miniony weekend piłkarze z rocznika 2007 mierzyli się z równieśnikami z Kutna. Niestety ulegli w tym meczu aż 3:12.

Niestety nie udał się Orlikom z Aleksandrowa rewanż na liderze tabeli z Kutna. W pierwszym meczu u siebie doznaliśmy niewielkiej porażki 3:5. W tą niedzielę w Kutnie było niestety znacznie gorzej. Rywal grał o wiele lepiej, przeprowadzał składniejsze akcje i co najważniejsze był skuteczny. Sokoły również miały okresy niezłej gry w którym udało się strzelić trzy gole. Świetnie w bramce spisywał się Maciej Świercz, który niejednokrotnie uchronił nasz zespoł od utraty bramek.

Róża Kutno – Sokół Aleksandrów Łódzki 12:3

Bramki: Dudziński, Musiał, samobójcza

Skład: Kaczanowski, Świercz M. – Szulc, Zieliński, Figlarski, Grabowski, Hesse, Smolarski, Kowalczykowski, Kukulski, Dudziński, Wesołowski, Musiał, Jedliński.

Tomasz Czerepiński: Pojechalismy na mecz z liderem z nadzieją na zwycięstwo. Chłopcy z Kutna pokazali jednak, że nie bez powodu są na szczycie tabeli i sprowadzili nas na ziemię. Wyciągamy jednak wnioski z tej porażki. Mam nadzieję, że błędy, które popełniliśmy wiele nas nauczą. Chłopcy tworzą naprawdę fajną drużynę i osobiście uważam, że lepsze wyniki to kwestia czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *