Sokół U-11: Kubeł zimnej wody wylał się na głowy orlików

Drużyna trenera Tomasza Bogdańskiego w ten weekend pauzuje, ponieważ już w kwietniu rozegrali awansem mecz 18. Kolejki ligi Orlik E1 gr. III. Żeby jednak młode sokoły nie wypadły z rytmu meczowego, spotkali się z również pauzującym w tej kolejce FA Retkinia na podwójny mecz kontrolny.

Mecze zakończyły się dwiema porażkami zielono-białych. W pierwszym meczu aleksandrowianie przegrali 8:2, a gole dla naszych strzelali Karol Włodarczyk i Szymon Kluszczyński.

Takim samym wynikiem zakończył się również drugi mecz, a gole dla Sokoła strzelali Jakub Westwal i Maksymilian Olejniczak.

Tomasz Bogdański: Mimo dwóch ciężkich porażek, jestem zadowolony z tych sparingów. Zachowaliśmy ciągłość w meczach, a po pięciu ligowych zwycięstwach z rzędu przeciwnik w końcu sprowadził na ziemie moich podopiecznych – dobrze, że tylko w sparingu. Dzięki temu chłopcy mają dowód na to, że jeśli cała drużyna pracuje na wspólny sukces, to nie ma chwili na odpoczynek. Trzeba non stop przeć do przodu. Za tydzień gramy już mecz o ligowe punkty i jestem przekonany, że po lekcji, jaką przekazała nam FA Retkinia, wyciągniemy szybko wnioski.

Skład Sokoła z pierwszego meczu: Matczak – Janicki, Skoczeń, Lesiak, Kluszczyński – Chober, Włodarczyk. Grali również: Oplustil, Pięta. Gole: Włodarczyk, Kluszczyński

Skład Sokoła z drugiego meczu: Złotnicki – Godala, Stokowski, Olejniczak, Bednarek – Kochaniak, Westwal. Grali również: Kaczmarek, Bułaciński, Milczarek. Gole: Westwal, Olejniczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *