Sokół U-11: Koniec rundy rocznika 2007

W miniony weekend zakończyła się runda jesienna w rozgrywkach Orlik E1 gr. 4, w których występowały zawodnicy Sokoła z rocznika 2007.

W ostatnich dniach, aleksandrowianie rozegrali dwa spotkania, jedno przeciwko Milanowi Polonii Łódź oraz drugie z Łódzką Akademią Futbolu. Tylko w jednym z tych meczów udało się jednak zdobyć ligowe punkty.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Milan Polonia Łódź 8:2

Bramki dla Sokoła: Igor Galant 2, Bartek Kukulski 2, Kuba Dałek, Jan Talarek, Michał Grabowski, Szymon Włodarek

Łódzka Akademia Futbolu – Sokół Aleksandrów Łódzki 4:3

Bramki dla Sokoła: Kuba Dudziński 3

Drużyna Tomasza Czerepińskiego zakończyła rok zajmując szóste miejsce w tabeli. Aleksandrowianie wygrali dwa mecze, raz dzielili się punktami i ponieśli cztery porażki. Niestety w ostatnim meczu ligowym, kontuzji nabawił się Antoni Buchacz. Czeka go okres rekonwalescencji. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Tomasz Czerepiński: Była to bardzo ciekawa runda w naszym wykonaniu. Chłopcy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. Najważniejsze jest jednak to, że zawiązuje się “Drużyna”. Chłopakom brakuje na pewno ogrania i doświadczenia meczowego na tle innych zespołów. Zawodnicy mają jednak duży potencjał i jestem pewny, że w rundzie wiosennej wrócimy o wiele silniejsi. Mimo zakończenia rozgrywek trenować będziemy do pierwszych dni grudnia. W tym czasie postaramy się rozegrać parę sparingów oraz wziąć udział w przynajmniej jednym turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *