Sokół U-11: Dwa mecze z łodzianami na początku ligi

W ostatnim czasie zawodnicy z rocznika 2008 rozegrali dwa ligowe spotkania. Aleksandrowianie zmierzyli sie z dwiema drużynami z Łodzi.

W sobotę 8 września o godzinie 11.30 odbył się pierwszy mecz rundy jesiennej z udziałem drużyny Sokoła Aleksandrów Łódzki oraz ŁKS-u Łódź. Byliśmy świadkami bardzo dynamicznego, intensywnego i bogatego w liczne akcje podbramkowe starcia młodych piłkarzy .To porywające spotkanie obfitowało w zaskakujące zmiany tempa i strategii. Cała drużyna podopiecznych trenerów: Damiana Ostrowskiego i Grzegorza Lewandowskiego była zdeterminowana i gotowa do podjęcia walki z trudnym przeciwnikiem. Ani na chwilę nie zwalnialiśmy tempa. Szala zwycięstwa co chwilę przechylała się na jedną lub na drugą stronę. Pierwszą bramkę juz w pierwszej minucie meczu po celnym strzale Filipa Kopytowskiego zdobyli właśnie zawodnicy Sokoła. Niestety nie na długo utrzymliśmy przewagę. Rywal wręcz “deptał nam po piętach” i w 15 minucie zremisował.

Kolejne bramki zdobyli dla naszego zespołu zdobyli:
Jan Jakóbiak – w 17 minucie meczu
Jakub Wolski – w 39 minucie
Jan Jakóbiak – w 45 minucie.

Cały zespół Sokoła dzielnie asystował, dając pokaz umiejętności na podobnym poziomie co owiany sławą ŁKS.  Byliśmy niezwykle blisko remisu. Jednakże w 58 minucie meczu przeciwnik oddał celny strzał w światło naszej bramki, czym wywołał ogromną złość i żal zarówno u zawodników Sokoła jak również wśród licznej, wiernej grupy kibiców i mecz zakończył się wynikiem 4:5.

Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS Łódź 4:5

Kadra: Łukasz Rutkowski, Filip Kopytowski, Daniel Gliński, Mateusz Kasprzyk, Jak Jakóbiak, Damian Dominowski, Oskar Jurczuk, Jakub Wolski, Miłosz Szczepański, Dawid Maass, Aleksander Wróblewski, Bartosz Kraszewski, Jan Frontczak, Krystian Mielczarek

W niedzielę 16 września o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Milionowej 12 w Łodzi odbył się drugi mecz rundy jesiennej z udziałem drużyn Sokoła Aleksandrów Łódzki i SMS-u UKS-u Łódź. Na taki właśnie mecz czekaliśmy! Obfitował w brawurowe akcje zawodników Sokoła, które zaprocentowaly aż 11 pięknymi bramkami. Radości i euforii wśród zarówno zawodników, jak i wiernych kibiców nie było końca. Trener Ostrowski z pewnością mógł być dumny z niezwykle wysokiej formy swoich podopiecznych, sprawnej komunikacji i licznych wręcz popisowych akcji podbramkowych. Przeciwnik nie był w stanie dogonić nas umiejętnościami, sprytem, zaangazowaniem i wolą walki. Sokół Aleksandrów całkowicie zdominował SMS-u, pozostawiając rywala daleko w tyle. 


Choć pierwsza bramka padła już w 17 minucie i niestety w światło naszej bramki, to nasz przeciwnik nie mógł długo się cieszyć z przewagi. Już po minucie zremisowali śmy po celnym strzale Krystiana Mielczarka w 18 minucie meczu. Niedługo po tym, bo w 24. minucie, Krystian Milczarek zdobył drugiego gola dla naszej drużyny i tym samym otworzył istny festiwal bramek:

Jan Jakóbiak 30 minuta meczu
Jakub Wolski 38 minuta
Jan Jakóbiak 42 minuta
Jan Jakóbiak 43 minuta
Filip Kopytowski 47 minuta
Karol Kaźmierski 48 minuta
Filip Kopytowski 49 minuta
Karol Kaźmierski 53 minuta
Miłosz Szczepański 54 minuta.

Choć w 56. minucie wpadła druga bramka dla zawodników SMS-u – mecz zakończyliśmy z imponującym wynikiem 11:2.

UKS SMS Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:11

Kadra: Łukasz Rutkowski, Filip Kopytowski, Daniel Gliński, Mateusz Kasprzyk, Jak Jakóbiak, Damian Dominowski, Oskar Jurczuk, Jakub Wolski, Miłosz Szczepański, Dawid Maass, Karol Kazimierski, Bartosz Kraszewski, Jan Owczarek, Krystian Mielczarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *