Sokół U-10: Wygrana z Widzewem

W słoneczny niedzielny poranek o godzinie 10 na obiekcie MOSiR-u w Aleksandrowie Łódzkim, podopieczni Damiana Ostrowskiego rozegrali mecz z SP Widzew Łódź.

Wyjątkowo liczna grupa kibiców Sokoła od pierwszych minut spotkania mocno dopingowała młodych piłkarzy, licząc na przełamanie ostatnio słabszej passy. Determinacja, wola walki Sokolików oraz ich pozytywne nastawienie do gry było zapowiedzią pięknego widowiska. Ku euforii wszystkich obecnych trzymajacych kciuki za zawodników Sokoła Aleksandrów, w pierwszych minutach piłkarskiego spotkania padły dwa szybkie celne strzały w światło bramki przeciwnika. To zdecydowanie dodało skrzydeł całej zmotywowanej drużynie. Ich gra pełna była dynamiki, licznych, ciekawych sytuacji podbramkowych, przewagi w polu i wielu widowiskowych akcji ofensywnych.

Zdecydowanie nie brakowało młodym piłkarzom mobilizacji i determinacji. Trzeba przyznać, że zespół Widzewa nie zamierzał poddać się bez walki, co spowodowało zdobycie przez nich dwóch bramek w całym meczu. Zawodnicy obu drużyn grali odważnie i taktycznie, czym zafundowali nam widowisko na wysokim poziomie. Od początku do końca utrzymywalismy przewagę, starając się nie dopuścić do żadnych groźnych sytuacji podbramkowych. Mecz zakończył się pięknym wynikiem 4:2, co umocniło pozycję Sokoła Aleksandrów w tabeli rozgrywek rundy wiosennej.

Sokół Aleksandrów Łódzki – SP Widzew 4:2

Bramki:

Bartek Kraszewski – 2
Filip Kopytowski – 1
Jan Jakóbiak -1 ( z karnego)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *