Sokół U-10: Osiem bramek i zwycięstwo aleksandrowian

W sobotę, piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki z rocznika 2008 rozegrali kolejne spotkanie. Tym razem mierzyli się z Feniksem Łódź. Zielono-biali zwyciężyli 5:3 i nadal znajdują się na czele ligowej stawki.

Mecz wzbudził emocje zarówno młodych piłkarzy, jak również wiernych kibiców. Zawodnicy Sokoła bezbłędnie prowadzili akcje i pokazali wiele efektownych sytuacji pod bramką. Nie bez znaczenia była wspaniała gra naszych obrońców oraz wzorowa postawa bramkarza. Początek meczu obfitował w brawurowe akcje podbramkowe i świetną koordynację gry całego zespołu. Jednak nasz przeciwnik nie miał zamiaru poddać się bez walki, co zaowocowało dwiema bramkami Feniksa w ciągu pięciu minut meczu. Ten fakt jednak nie zgasił ducha walki w zespole Sokoła. Mimo dużej dramaturgii mogliśmy podziwiać festiwal strzałów Sokolików i to piękne widowisko zakończyło się wynikiem 5:3, gdzie strzelcami bramek z niezastąpionymi asystami Filipa Kopytowskiego, Daniela Glińskiego, Mateusza Kasprzyka, Aleksandra Wróblewskiego, Miłosza Szczepańskiego, Jana Frontczaka byli:

Jakub Wolski -1

Krystian Mielczarek -1

Jan Owczarek – 2

Jan Jakóbiak – 1

Kadra:

Filip Kopytowski. Daniel Gliński, Mateusz Kasprzyk (przygotowany również do bronienia), Jan Jakóbiak, Jan Owczarek, Oskar Jurczuk, Jakub Wolski, Aleksander Wróblewski, Miłosz Szczepański, Jan Frontczak, Krystian Mielczarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *