Sokół U-10: Dziesięć bramek zielono-białych

W niedzielę 22 kwietnia odbył się kolejny mecz rundy wiosennej na boisku na Rudzie Bugaj pomiędzy Sokołem Aleksandrów Łódzki, a KKS-em Koluszki. Ku radości wiernej grupy fanów byliśmy świadkami wspaniałej gry naszych Sokolików, którzy zwyciężyli aż 10:1.

Przez pierwsze 15 minut meczu, poziom gry Sokoła oraz KKS-u był dość wyrównany. Gra była bardzo nerwowa i Sokół nie mógł zdobyć wyraźnej przewagi. Dzielnie walczył z przeciwnikiem, który od pierwszych sekund gry zaskoczył nas wszystkich determinacją i wolą walki. Z biegiem czasu i pod czujnym okiem trenera Damiana Ostrowskiego, gra stawała się bardziej dynamiczna. Akcje były dokładne i Sokół wyraźnie zdobywał coraz większą przewagę, aż otworzyła się droga do bramki. Szybko posypały się gole w dalszej części meczu. Sokół zdecydowanie zaczął dominować na boisku i strzelał celnie w okno bramki. Przede wszystkim kondycyjnie i taktycznie był dużo lepszy od przeciwnika. Do końca mecz był pod stałą kontrolą aleksandrowian, co zaowocowało wysokim wynikiem – wygraną 10:1.

Strzelcami bramek przy wspaniałych asystach Aleksandra Wróblewskiego, Jana Jakóbiaka, Jana Owczarka, Mateusza Kasprzyka, Maksymiliana Magina, i Filipa Kopytowskiego byli:

Jakub Wolski – 4 bramki
Damian Dominowski – 3 bramki
Jan Frątczak – 2 bramki
Bartosz Kraszewski – 1 bramka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *