Sokół przegrał z AKS SMS Łódź

W sobotę piłkarze Sokoła Aleksandrów doznali porażki na własnym boisku z AKS SMS Łódź 0:2 (0:0). To był mecz w ramach 22. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Stadion im. Włodzimierza Smolarka gościł zespół z Łodzi, który jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego głównego Adama Faliszewskiego miał tyle samo punktów, co Sokół. Po pierwszej połowie nie zobaczyliśmy goli.

W drugiej części gry aleksandrowianie próbowali szukać dogodnej okazji na bramkę, jednak to goście pierwsi zaskoczyli. Świetnie rozegrali rzut rożny i w 56. minucie Karol Korski cieszył się z pierwszego gola dla AKS SMS Łódź. Wydawało się, że Sokół jest w stanie doprowadzić do remisu, jednak ponownie role się odwróciły. Po błędzie Dawid Froncek wypuścił sobie piłkę za naszą defensywę i w pojedynku szybkościowym był lepszy, pokonując w sytuacji sam na sam Miłosza Rogalewicza. Zmarnowane dogodne sytuacje Sokoła miały wpływ na wynik meczu.

Pierwsze 25. minut zagraliśmy dobrze, jednak później było już nieco gorzej. Szkoda straconych bramek, myślę, że trzeba będzie odpowiednio przeanalizować to spotkanie i wyciągnąć błędy. A było ich sporo. Szkoda niewykorzystanych okazji. Za tydzień kolejny mecz u siebie, musimy zagrać zdecydowanie lepiej – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

25 marca Sokół zmierzy się u siebie z Włókniarzem Zelów. Cały mecz z AKS SMS Łódź znajdziemy poniżej.

Sokół Aleksandrów – AKS SMS Łódź 0:2 (0:0)
Bramki: 56. Korski, 84. Froncek.

Skład Sokoła: Rogalewicz – Dziuba, Pawlikowski, Woźniczak, Madejski (87. Lubiszewski) – Pękała (82. Bierżyński), Wolinowski, Kania, Naidyshak (82. Jończyk), Gmosiński (60. Horoszkiewicz) – Ślęzak (77. Świętosławski).