Sokół podbija Hiszpanię

40-osobowa kadra piłkarzy Sokoła Aleksandrów przebywa na obozie w Hiszpanii. Młodzi piłkarze szlifują formę przed zbliżającymi się rozgrywkami. Trzeba przyznać, że idą śladem najlepszych klubów piłkarskich w Polsce, a jeszcze przecież w ekstraklasie nie grają. Natomiast ferie to czas, by odpocząć od szkoły i popracować na rozwojem kondycji fizycznej.

W pierwszym dniu zaliczyliśmy trening biegowy. Jest piękna pogoda i miło potrenować na zielonej murawie. Warunki mamy znakomite, hotel czterogwiazdkowy oraz jedzenie bardzo dobre. W pierwszym sparingu przegraliśmy wysoko 1:10 z Cassa de la Selva. Rocznik Sokoła 2004 nie dały rady z zespołem hiszpańskim o rok starszym. Poza warunkami fizycznymi zdecydowanie przerastali umiejętnościami technicznymi – zaznacza Krzysztof Szabela, trener koordynator grup młodzieżowych Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Sokół stacjonuje w Lloret de Mar. Oprócz codziennych treningów zaplanowano wyjazd na mecz ligowy FC Barcelony z Realem Valladolid. Piłkarze do Polski wrócą 19 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *