Sokół lubi remisować. Jeden punkt w Wikielcu

W środę piłkarze Sokoła Aleksandrów rozegrali wyjazdowe spotkanie z GKS Wikielec. Mecz zakończył się remisem 2:2. Sokół dwukrotnie był na prowadzeniu.

Nie da się ukryć, że początek rozgrywek nie jest łatwy dla drużyny trenera Damiana Gamusa. Pierwsze dwa spotkania nie były tylko o stawkę, ale również o prestiż w województwie. Padł podział punktów. Trzeci mecz odbył się w Wikielcu, czyli również na bardzo ciężkim terenie. Sokół dwukrotnie prowadził. Najpierw karnego w 23. minucie wykorzystał Jakub Bartosiński. W 45. minucie GKS doprowadził do remisu. Po przerwie w 71. minucie gola na 2:1 dla Sokoła zdobył Jakub Zagórski. Sokół nie cieszył się zbyt długo z prowadzenia, ponieważ gospodarze cztery minuty później ponownie zdołali wyrównać. Mecz zakończył się podziałem punktów.

W najbliższą niedzielę o godz. 12:00 Sokół Aleksandrów zagra na własnym boisku z Legionovią Legionowo.

GKS Wikielec – Sokół Aleksandrów 2:2 (1:1)
Bramki: 45. Korzeniowski, 75. Jajkowski – 23. Bartosiński, 71. Zagórski.

Skład Sokoła: Polit – Lis, Bartosiński, Woźniczak, Król (75. Pałgan) – Dziuba, Przybycień, Dydak (75. Sobociński), Wolinowski (45. Góral), Zagórski – Dubenkov (75. Tazbir).