Sokół lepszy od Zjednoczonych Stryków

Piłkarze Sokoła Aleksandrów rozegrali pierwszy sparing w czasie przygotowań. W Strykowie pokonali Zjednoczonych 3:1. Przed zespołem nieco cięższy tydzień pracy.

Od 6 lipca Sokół przygotowuje się do rozgrywek III ligi gr. 1. Zespół trenera Dawida Kroczka pierwszy tydzień zajęć mógł potraktować jako wprowadzający. Sobota zakończyła się meczem towarzyskim z czwartoligowcem. Od 18. minuty aleksandrowianie przegrywali, natomiast po pierwszej połowie już wygrywali 2:1. W drugiej części gry udało się dołożyć jeszcze jedno trafienie.

Rozegraliśmy dziś pierwszą grę kontrolną w przygotowaniach do nowego sezonu. Zagraliśmy poprawnie spotkanie, które wygraliśmy 3:1. W trakcie meczu zrealizowaliśmy kilka zadań, które nakreśliliśmy sobie przed meczem, co nie zmienia faktu, że cały czas musimy doskonalić nasz model gry. Za nami pierwszy tydzień treningów, który miał charakter wprowadzający. W najbliższym tygodniu obciążenia będą nieco większe jak i również rozegramy dwie gry kontrolne – powiedział Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Zjednoczeni Stryków – Sokół Aleksandrów 1:3 (1:2)
Bramki: 18. Chmielewski – 30. Wolinowski, 34. Sołtysiński, 50. Pióro.

Skład Sokoła pierwsza połowa: Gorzelański – Nowacki, Lis, Woźniczak, Rzeźniczak, Bogołębski, Wolinowski, zaw. testowany, Kania, Horoszkiewicz, Sołtysiński.

Skład Sokoła druga połowa: Kaniecki – Jończyk, Gieraga, Bartosiński , Lis, Adamiak, Witasiak, Dziuba, Pióro, Pecyna, Misiak.