Sokół lepszy od Victorii Sulejówek. Trzy bramki w Aleksandrowie

Sokół Konsport Aleksandrów pokonał Victorię Sulejówek 3:0 (1:0). To był niewątpliwie trudny mecz dla obu drużyn, ponieważ piłkarze nie tylko walczyli z przeciwnikiem, ale również z wysoką temperaturą. Drużyna trenera Bogdana Jóźwiaka wygrała zasłużenie i odnotowała kolejne trzy punkty, nie tracąc szansy gry o awans do II ligi. Do końca rozgrywek pozostały trzy kolejki.

Już w 16. minucie po zamieszaniu w polu karnym kibice w Aleksandrowie zobaczyli pierwszą bramkę. Swojego 16. gola w lidze zdobył Dawid Cempa. Victoria w ciągu pierwszych 45. minut stworzyła sobie co najmniej dwie klarowne okazje, by doprowadzić do wyrównania. Bardzo dobrze w bramce spisał się Jakub Lemanowicz, gdzie po błędach swoich obrońców, był tym ostatnim zawodnikiem, który wybronił zespół przed utratą gola.

W drugiej części gry zobaczyliśmy gola Victorii Sulejówek, jednak wpadł on ze spalonego. Natomiast w 69. minucie po akcji rozpoczętej przez Dominika Głowińskiego, Karol Żwir podał do Pawła Kaczmarka, a ten z kolei dośrodkował w pole karne i Bartłomiej Maćczak strzelił bramkę oddając strzał głową. Na kwadrans przed końcem meczu Dominik Głowiński podszedł do rzutu wolnego i strzelił gola na co dzień rzadko oglądanego na boiskach trzeciej ligi.

Victoria Sulejówek miała też swoje dogodne sytuacje, jednak nie potrafiła ich wykorzystał. Sokół wygrał zasłużenie. Poniżej wszystkie trzy bramki.

Sokół Konsport Aleksandrów – Victoria Sulejówek 3:0 (1:0)
Bramki: 16. Dawid Cempa, 69. Bartłomiej Maćczak, 74. Dominik Głowiński.

Skład Sokoła: Lemanowicz – Żwir, Ślęzak, Gieraga, Szarpak – Kaczmarek (88. Majak), Kasperkiewicz, Głowiński (90. Szymański), Rozwandowicz (83. Sarafiński) – Maćczak ( 80. Abramczyk), Cempa.