Sokół lepszy od Pelikana

Sokół Aleksandrów pokonał w Rudzie Bugaj Pelikan Łowicz 2:1 (2:0), w ramach czwartego meczu testowego w obecnych przygotowaniach do nowego sezonu.

Sokół Aleksandrów w ciągu kilkunastu dni rozegrał spotkania z trzecioligowcami: Unią Skierniewice, KS Kutno i Pelikanem Łowicz oraz czwartoligowcem: LKS Kwiatkowice.

W sobotę aleksandrowianie dość szybko strzelili dwie bramki, które jak się później okazało, doprowadziły do zwycięstwa. W 6. minucie Igor Kania otworzył wynik spotkania, w 13. minucie podwyższył Mateusz Lis. Dopiero w 60. minucie padł honorowy gol dla Pelikana, zdobyty przez Tomasza Dąbrowskiego.

W najbliższą środę piłkarze Sokoła rozegrają kolejny sparing. Tym razem zmierzą się z Borutą Zgierz, drużyną z IV ligi. Spotkanie odbędzie się na własnym boisku.

Sokół Aleksandrów – Pelikan Łowicz 2:1 (2:0)
Bramki: 6. Kania, 13. Lis – 60. Dąbrowski.

Skład Sokoła z pierwszej połowy: Kowalski, Dziuba, Miziołek, Lis, Król, Zagórski, Horoszkiewicz, Wolinowski, Dubenkov, Kania, Przybiecień.

Skład Sokoła z drugiej połowy: Polit, Pióro, Mirowski, Jończyk, Przezak, Witasiak, Marcinkowski, Pałgan, Janiak, Góral, testowany.