Sokół już zaplanował okres przygotowawczy

Piłkarze Sokoła Aleksandrów do treningów wrócą 8 lipca. W ciągu miesiąca rozegrają siedem meczów sparingowych. Pierwsza kolejka nowego sezonu zaplanowana jest na 6-7 sierpnia.

Drużyna Sokoła Aleksandrów powoli przygotowuje się do rozpoczęcia przygotowań, które będą trwać ponad cztery tygodnie. Powoli trwa kompletowanie składu na nową rundę rozgrywek. Dyrektor sportowy klubu Michał Bistuła wspólnie z trenerem Damianem Gamusem oraz sternikami klubu, prowadzą rozmowy z obecnymi i potencjalnymi zawodnikami.

8 lipca spotykamy się na pierwszym treningu, pierwszy mecz wstępnie zaplanowany jest na 6-7 sierpnia. Oczywiście w planach mamy mecze sparingowe. Do sztabu trenerskiego dołączył szkoleniowiec juniorów Kamil Kmieć, który zastąpił Adriana Smolarskiego. Rezerwy klubu w nowym sezonie poprowadzi trener Krzysztof Szabela – informuje Ireneusz Przybysz, kierownik Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Adrian Smolarski pozostanie nadal w klubie, wspólnie z Jakubem Rogalskim prowadzą rocznik 2010. Rocznik 2005 Kamila Kmiecia zostanie przejęty przez Michała Bistułę.

Jak wygląda harmonogram meczów sparingowych?

10 lipca (godz. 11:00) – Unia Skierniewice (wyjazd)
11 lipca (godz. 11:00) – KS Kutno (w)
14 lipca (godz. 17:00) – LKS Kwiatkowice (w)
17 lipca (11:00) – Pelikan Łowicz (dom)
21 lipca (17:00) – Boruta Zgierz (d)
24 lipca (11:00) – Zjednoczeni Stryków (w)
31 lipca (11:30) – Sokół Kleczew (w)
6-7 sierpnia – pierwsza kolejka III ligi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *