Sokół już oficjalnie z brązową gwiazdką Polskiego Związku Piłki Nożnej

We wtorek Tomasz Czerepiński – szkoleniowiec młodzieżowej drużyny Sokoła Aleksandrów, odebrał Certyfikat PZPN w kolorze brązowym. Uroczystego wręczenia dokonali prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak oraz wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński.

694 szkółki piłkarskie w Polsce otrzymały Certyfikaty PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym. Sokół Aleksandrów znalazł się w gronie 20 klubów w województwie łódzkim, które otrzymały brązową gwiazdkę.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

Nie da się ukryć, że dla Sokoła Aleksandrów to wielki sukces. Szkoleniowcy zrobią wszystko, aby nie tylko utrzymać gwiazdkę, ale również w kolejnych miesiącach powalczyć o wyższy poziom certyfikatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *