Sokół jedzie zobaczyć Barcelonę

W niedzielę 40. piłkarzy Sokoła Aleksandrów wyjedzie na obóz piłkarski do Hiszpanii, by rozegrać mecze kontrolne i obejrzeć spotkanie ligowe pomiędzy FC Barceloną a Realem Valladolid. Niewątpliwie to będzie fantastyczna przygoda dla zawodników z rocznika 2003, 2004 i 2005.

Ferie zimowe, które w naszym województwie rozpoczną się już 9 lutego, to czas, by odpocząć od nauki i nieco podszkolić swoje umiejętności piłkarskie. Przy okazji zobaczyć występ Leo Messiego i kolegów, spojrzeć z perspektywy trybun na taktyczną grę jednej z najlepszych drużyn świata.

Będziemy stacjonować w Lloret de Mar. Planujemy rozegrać dwa mecze kontrolne z hiszpańskimi drużynami. Trenować będziemy dwa razy dziennie. Zaplanowaliśmy wycieczkę do Tossa de Mar i oczywiście zobaczymy mecz Barcelony z Realem Valladolid – podkreśla Krzysztof Szabela, trener koordynator grup młodzieżowych.

Sokół Aleksandrów do Polski wróci we wtorek, 19 lutego. Oprócz trenera Krzysztofa Szabeli, drużyna będzie trenować jeszcze pod okiem trenerów Kamila Kmiecia i Adriana Smolarskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *