Sokół II: Zwycięstwo wzmocnionych rezerw

W niedzielę kolejne zawody rozgrywały rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki. Zielono-biali pokonali u siebie Włókniarza Pabianice 3:1.

Tym razem trener Kamil Kmieć mógł skorzystać z bardzo dużego wsparcia zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu. W pierwszym składzie pojawiło się bowiem aż dziesięciu graczy z drużyny Piotra Kupki. Lepiej rozpoczęli to spotkanie aleksandrowianie, a pierwszy do siatki trafił Arkadiusz Porochnicki. Nie podcięło to jednak skrzydeł gościom, którzy jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania, a autorem gola był Tomasz Sęczek.

W drugiej odsłonie wynik długo nie ulegał zmianie, a trener Kmieć szukał nowych rozwiązań dokonując zmian taktycznych. Na kwadrans przed końcem meczu, na placu gry pojawił się Nigeryjczyk David Aiteka. Jak się okazało była to bardzo dobra zmiana, gdyż zawodnik po chwili wyprowadził Sokół na prowadzenie, a niedługo potem Porochnicki postawił kropkę nad “i”, po raz drugi pokonując bramkarza Włókniarza.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Włókniarz Pabianice 3:1 (1:1)

Bramki: Porochnicki 2, Aiteka – Sęczek

Skład: Ostrowski – Knera, Ślęzak (65′ Trzmielak) , Kozłowski, Głowiński – Pecyna, Kadłubiak (46′ Rogalski), Porochnicki, Chojecki – Michałek (75′ Aiteka), Żylski (46′ Bogołębski)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *