Sokół II: Wziąć przykład z “jedynki” – zapowiedź meczu z PTC Pabianice

Po udanym rozpoczęciu zmagań o Okręgowy Puchar Polski przez pierwszą drużynę Sokoła, w bój o to trofeum ruszą rezerwy zielono-białych.

Pierwszym rywalem podopiecznych Kamila Kmiecia będzie dobrze znany ligowy rywal, a mianowicie PTC Pabianice. W minionym sezonie, goście uplasowali się na najniższym stopniu podium, będąc jedną lokatę wyżej niż drużyna zielono-białych. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Aleksandrowie Łódzkim, nasz zespół wygrał skromnie 1:0, aby na wiosnę przegrać w Pabianicach aż 0:3.

Poprzednie rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski, obie ekipy rozpoczęły od II rundy. Pabianiczanie pokonali na wyjeździe Burzę Pawlikowice 4:0, tymczasem Sokół uległ na własnym obiekcie drużynie Orła Parzęczew 1:2, tym samym odpadając z rywalizacji o trofeum. Biało-fioletowi zostali wyeliminowani w kolejnej fazie, kiedy to przegrali u siebie z KS Kutno 4:6.

Tym razem szkoleniowiec rezerw nie będzie mógł liczyć na posiłki z pierwszej drużyny. Spowodowane jest to tym, że “jedynka” rozgrywała swój mecz dzień wcześniej, a dodatkowo w piątek zagra kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III ligi.

Liczymy na obecność naszych kibiców, którzy będą gorąco wspierać zielono-białych w tym spotkaniu! Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 17:00.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – PTC Pabianice / 16.08.2017 r., godz. 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *