Sokół II: Wysoka porażka z ligowym rywalem

W miniony weekend, kolejny sparing w ramach letnich przygotowań rozegrali piłkarze rezerw Sokoła Aleksnadrów Łódzki. Tym razem zmierzyli się z ligowym rywalem – UKS-em SMS-em Łódź.

Już w pierwszej połowie łodzianie sprawiali lepsze wrażenie i stwarzali sobie więcej sytuacji. Dobrze spisywał się jednak w bramce Adam Posiewała. w końcu jednak po braku komunikacji obrońców, SMS objął prowadzenie. Następnie łodzianie zmarnowali jeszcze rzut karny, gdyż wykonawca strzelił obok bramki, a aleksandrowianie odpowiedzieli tylko dwoma niecelnymi strzałami Mateusza Leszczyńskiego.

Na drugą połowę Sokół wyszedł zdecydowanie lepiej nastawiony i nawiązał walkę. Udało się nawet doprowadzić do wyrównania po pięknym strzale Fabiana Kasierskiego z rzutu wolnego. Niestety mnożyły się błędy w defensywie i SMS zdobył jeszcze trzy bramki.W odpowiedzi bliski szczęścia po dobrym strzale z dystansu byl Adrian Smolarski, ale bramkarz świetnie obronił. W ostatniej akcji meczu w poprzeczkę trafił również Mateusz Wdówka.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – UKS SMS Łódź 1:4 (0:1)

Bramka dla Sokoła: Kasierski

Skład: Posiewała- Kozłowski, Wdówka, Przybylski, Tomczak, Stegliński, Leszczyński, testowany, Krysiak, Iwanek, Kasierski

Grali także: Smolarski, Banaszkiewicz, Franczak, Rosik Latosek Klima

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *