Sokół II: W odwiedzinach u lidera – zapowiedź meczu z Andrespolią Wiśniowa Góra

W sobotnie popołudnie, kolejne spotkanie rozegrają piłkarze rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Tym razem ich rywalem będzie Andrespolia Wiśniowa Góra.

W minionym sezonie, gospodarze sobotniego spotkania rywalizowali w łódzkiej IV lidze. Nie był to jednak udany sezon, gdyż drużyna musiała pogodzić się z degradacją do niższej klasy rozgrywkowej. Zespół z Wiśniowej Góry odniósł zaledwie siedem zwycięstw, ponosząc przy tym aż dwadzieścia trzy porażki.

Andrespolia póki co spisuje się najlepiej z całej ligowej stawki. Zawodnicy z Wiśniowej Góry nie zaznali jeszcze goryczy porażki, będąc jedyną niepokonaną drużyną w rozgrywkach łódzkiej Klasy Okręgowej. Zielono-biało-niebiescy stracili punkty jednie z innym spadkowiczem, Zawiszą Rzgów. Poza tym odnieśli pięć zwycięstw, tracąc przy tym tylko dwie bramki, najmniej w całej lidze.

Tymczasem podopieczni Kamila Kmiecia po czterech spotkaniach bez porażki stracili punkty w wyjazdowym starciu z LKS-em Rosanów, ulegając 1:4. W środę jednak zielono-biali szybko się zrehabilitowali i wygrali na własnym terenie z PTC Pabianice 5:4. To zwycięstwo pozwoliło awansować drużynie z Aleksandrow Łódzkiego na czwartą pozycję w tabeli. Obecnie rezerwy Sokoła tracą do lidera jedynie trzy punkty.

Trener Kmieć będzie miał do dyspozycji tylko jednego zawodnika szerokiej kadry pierwszego zespołu, a będą to Sebastian Tomczak.

Andrespolia Wiśniowa Góra- Sokół II Aleksandrów Łódzki / 16.09.2017 r., godz. 16:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *