Sokół II: Sroga lekcja od SMS-u

W niezbyt dobrych nastrojach zakończyły rozgrywki łódzkiej Klasy okręgowej rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki. Zielono-biali ulegli w niedzielę UKS-owi SMS-owi Łódź 1:8.

Na spotkanie do Łodzi nasza drużyna pojechała w dwunastoosobowym składzie, dodatkowo połowa zawodników dołączyła z juniorów starszych. Już przed meczem można było zatem spodziewać się bardzo trudnego pojedynku w Łodzi i tak też było. Już w 4. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się jeden z graczy SMS-u i wyprowadził zespół na proawdzenie. Nie minął kwadrans, a po rozegraniu rzutu rożnego, piłka ponownie wpadła do naszej siatki.

SMS kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń i tylko chwilami nas zespół starał się zagrozić bramce rywali, lecz bezskutecznie. W 28. minucie jeden z graczy gospodarzy wtargnął z lewego skrzydła i mocnym uderzeniem podwyższył prowadzenie. Jeszcze  przed przerwą SMS zdobył czwartą bramkę. Nasza defensywa nie przykryła jednego z zawodników, a ten głową pokonał naszego bramkarza.

W drugiej połowie przez chwilę wtargnęły nadzieje w serca naszych graczy. W 59. minucie błąd popełnili tym razem łodzianie, a w sytuacji sam na sam z bramkarzem, pewnie wykończył akcję Jakub Wilanowski. Jak się potem okazało ten gol tylko rozdrażnił rywali.

SMS wprowadził kilku zmienników, którzy na świeżości coraz częściej atakowali naszą bramkę. W ostatnich dwudziestu jeden minutach zaowocowało to stratą kolejnych czterech bramek, a całe spotkanie zakończyło się przykrą porażką 1:8.

UKS SMS Łódź – Sokół II Aleksandrów Łódzki 8:1 (4:0)

Bramka dla Sokoła: Jakub Wilanowski

Skład Sokoła: Kostecki – Waszczyk, Osiński, Sitkowski, Franczak, Wilanowski, Kwiatkowski, Sokołowski, Wdówka, Latosek, Stegliński

Grał również: Tomczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *