Sokół II: Słaba końcówka i podział punktów

W niedzielę piłkarze rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki mierzyli się z Orłem Parzęczew. Podobnie jak pierwsza drużyna, drugi zespół z Aleksandrowa podzielił sie punktami.

Aleksandrowianie rozpoczęli mecz z wysokiego “C”, gdyż już w 9. minucie piłkę do siatki gości wpakował Dawid Sarafiński. Mimo usilnych starań naszej drużyny, wynik nie uległ już zmianie do końca pierwszej odsłony gry. Po zmianie stron zaś ponownie do głosu doszedł Sarafiński, który w piętnaście minut strzelił dwie bramki i zawodnicy Orła mogli już “witać się z gąską”. Parzęczewianie pokazali jednak charakter i już w 69, minucie zdobyli bramkę kontaktową, a następnie w pięć minut przed końcem meczu złapali kontakt z rezerwami Sokoła. Drugi gol dodatkowo uskrzydlił rywali, którzy dwie minuty później zdobyli trzeciego gola i ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Orzeł Parzęczew 3:3 (1:0)

Gole dla Sokoła: Dawid Sarafiński 3

Sokół II: Ostrowski- Golanski, Bielak, Tomczak, Grell (46′ Koziełek) , Szymański (70′ Kozanecki), Pecyna, Iwanek, Zakrzewski (60′ Stegliński), Sarafiński, Marcioch (65′ Sokołowski)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *