Sokół II: Skromna porażka w Pabianicach

W ramach drugiej kolejki, piłkarze rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki wybrali się do Pabianic, gdzie mierzyli się z miejscowym Włókniarzem.

Od początku spotkania, gospodarze przejęli inicjatywę i stwarzali sobie kolejne okazje bramkowe. Aleksandrowianie byli w dłuższym okresie czasu skupieni na grze defensywnej i poszukiwaniu swoich szans w kontrataku. Piłka po uderzeniach rywali albo mijała naszą bramkę lub dobrze między słupkami spisywał się Adam Posiewała. Po zmianie stron, obraz gry za wiele się nie zmienił i w końcu przełożyło się to, jak się potem okazało na jedną, zwycięską bramkę tego dnia. W 73. minucie, piłka dotarła do Sebastiana Dreslera, który strzałem z linii pola karnego pokonał wprowadzonego w przerwie Bartosza Kanieckiego. Zielono-biali nie zdołali doprowadzić do wyrównania i przegrali drugie spotkanie w tym sezonie. W niedzielę aleksandrowianie gościć będą za to GKS Ksawerów.

Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:0 (0:0)

1:0 – Sebastian Dresler

Włókniarz: Olejnik – Stokłosa, Dresler (86′ Pawłowski), Mordzakowski, Acela, Dobroszek (70′ Wołynkiewicz, 88′ Stokłos), Gorący, Klimek, Mendek, Potrzebowski, Sęczek (62′ Bielawski)

Sokół:Posiewała (46′ Kaniecki) – Bielak, Kozłowski (60′ Franczak), Przybylski, Stegliński, Ziąbka, Abramczyk, Lesczyński, Kasierski, Klima, Krysiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *