Sokół II:  Remis w kolejnym sparingu

W piątek na boisku na Rudzie Bugaj, rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki rozegrali kolejne spotkanie w ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu. Tym razem zremisowali z Victorią Rąbień 2:2.

Podopieczni Kamila Kmiecia bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie przeciwko Victorii, a bramkarza rywali pokonał zawodnik testowany. Nie minęło kilkanaście minut, a Sokół prowadził już 2:0. Precyzyjnym uderzeniem popisał się Mateusz Wdówka.

Przed przerwą rywale zdołali jeszcze złapać kontakt. Faulowany w polu karnym był jedne z zawodników gości i po chwili Patryk Kostecki nie zdołał obronić “jedenastki”. W drugiej połowie, nasz zespół nie zdołał już zdobyć kolejnego gola, w przeciwieństwie do rywali, którzy wykorzystali błąd naszej defensywy i zdołali doprowadzić do wyrównania.

Kolejne spotkanie, aleksandrowianie rozegrają 12 sierpnia, kiedy zmierzą się z ekipą Orła Parzęczew.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Victoria Rąbień 2:2 (2:1)

1:0 – Zawodnik Testowany

2:0 – Mateusz Wdówka

2:1 – Zawodnik Victorii

2:2 – Zawodnik Victorii

Skład I połowa: Kostecki – Kozłowski – Testowany, Wilanowski, Rosik – Bogołębski, Kacprzak, Wdówka, Tomczak, Testowany – Testowany

Skład II połowa: Kostecki – Kozłowski, Trzmielak, Sitkowski, Kaźmierczak – Bogołębski (60′ Iwanek), Smolarski, Testowany, Głowacki, Szymczak – Testowany