Sokół II: Przełamanie rezerw

W sobotę, druga druzyna Sokoła Aleksandrów Łódzki zmierzyła się u siebie ze Startem Brzeziny. W starciu z beniaminkiem, zielono-biali zwyciężyli 4:0.

Tym razem drużyna trenera Kamila Kmiecia była wzmocniona aż siedmioma zawodnikami z szerokiej kadry pierwszego zespołu, co ewidentnie miało wpływ na jakość gry zielono-białych. Piłkarze Sokoła od początku przejęli inicjatywę i tylko kwestią czasu były zdobyte bramki. Na pierwszego gola trzeba było czekać do 31. minuty, a piłkę do siatki posłał Jakub Rogalski. Jeszcze przed przerwą, prowadzenie podwyższył za to Damian Kupisz.

Po zmianie stron doszło w drużynie do kilku zmian, lecz to nie przeszkodziło w kolejnych atakach. W 57. minucie, trzeciego gola dla rezerw zdobył Fabian Kasierski, a tuż przed końcem meczu, kropkę nad ”i” postawił Jakub Iwanek. Była to pierwsza wygrana drugiej drużyny Sokoła w tym sezonie.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Start Brzeziny 4:0 (2:0)

1:0 – Jakub Rogalski (31′)
2:0 – Damian Kupisz (41′)
3:0 – Fabian Kasierski (57′)
4:0 – Jakub Iwanek (89′)

Sokół II: Kaniecki – Osada (85′ Koziełek), Woźniczak (46′ Krysiak) , Bielak, Przybylski – Majak. Smolarski, Szymański, Sarafiński (68′ Stegliński), Rogalski (65′ Iwanek) – Kupisz (46′ Kasierski)