Sokół II: Przełamanie i udane zakończenie sezonu

W niedzielę, ostatni mecz w tym sezonie rozgrywały rezerwy Sokoła. Po serii spotkań bez zwycięstwa, podopieczni Kamila Kmiecia w końcu sięgneli po trzy punkty.

Na ostatni mecz rozgrywany na boisku w Rudzie Bugaj, piłkarze drugiej drużyny Sokoła podeszli bardzo zmotywowani i zmobilizowani. Mimo tego, że już dawno utrzymali się w lidze chcieli po serii meczów bez zwycięstwa, udanie pożegnać się z rozgrywkami. To się udało. Długo jednak piłka nie wpadała do siatki. Dopiero na pięć minut przed końcem pierwszej połowy, bramkarza rywali pokonał Fabian Kasierski. Ten sam zawodnik w 65. minucie po raz drugi wpisał się na listę strzelców i ostatecznie aleksandrowianie zwyciężyli 2:0. Rozgrywki zakończyli na 9. miejscu z dorobkiem 40 punktów.

Sokół II Aleksadrów Łódzki – Termy Uniejów 2:0 (1:0)

Bramki: Fabian Kasierski 2

Sokół II: Jurek – Kozłowski, Bielak, Wilanowski (60′ Ziąbka), Przybylski (62′ Grell), Smolarski, Zdończyk (62′ Leszczyński), Tomczak, Zakrzewski (55′ Iwanek), Stegliński (70′ Kacprzak), Kasierski