Sokół II: Pożegnanie z jesienią – zapowiedź meczu z Termami Uniejów

W piątkowe popołudnie, ostatnie spotkanie w ramach rundy jesiennej rozegrają piłkarze rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Tym razem zmierzą się na wyjeździe z Termami Uniejów.

W minionych  rozgrywkach, gospodarze piątkowego spotkania znaleźli się w dolnej strefie tabeli, zajmując ostatecznie dwunaste miejsce, a mając przy tym zaledwie dwa punkty więcej niż Start Brzeziny, który ostatecznie pożegnał się z ligą. W obecnych rozgrywkach, gracze z Uniejowa spisują się podobnie, również plasując się obecnie na dwunastej lokacie. Na własnym stadionie, Termy wygrały dwa z sześciu spotkań, a łącznie w całej rundzie, czterokrotnie cieszyli się z kompletu punktów. W ostatniej kolejce wysoko przegrali na wyjeździe z ŁKS-em II Łódź 1:7.

Tymczasem podopieczni Kamila Kmiecia po porażce na wyjeździe z Zawiszą Rzgów 0:4, rozgromili na własnym stadionie UKS SMS Łódź aż 9:2. Po ostatniej kolejce zielono-biali są już zaś pewni swojego miejsca po rundzie jesiennej. Przerwę przezimują na szóstej lokacie. Tym razem szkoleniowiec aleksandrowian  będzie miał do dyspozycji pięciu zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu, a będą to: Damian Knera, Karol Korski, Mateusz Wdówka, Sebastian Ostrowski oraz Sebastian Tomczak.

Termy Uniejów – Sokół II Aleksandrów Łódzki / 10.11.2017 r., godz. 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *