Sokół II: Powtórzyć wynik z jesieni – zapowiedź meczu z GKS-em Bedlno

Już w sobotę rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem zielono-biali zagrają równolegle z pierwszą drużyną, a ich rywalem będzie GKS Bedlno.

W minionym sezonie, gospodarze sobotniego spotkania rywalizowali z ekipą w Sokoła w łódzkiej Klasie Okręgowej. Gracze GKS-u nie spisywali się jednak zbytnio dobrze, gdyż zakończyli sezon dopiero na jedenastej pozycji w tabeli, mając na swoim koncie trzydzieści osiem punktów. W meczach u siebie, goście sobotniego starcia  odnieśli siedem zwycięstw, dwukrotnie dzielili się punktami, a sześciokrotnie ponosili porażkę.

W obecnych rozgrywkach zawodnicy z Bedlna spisują się do tej pory bardzo podobnie, gdyż plasują się na dwunastej lokacie w ligowej stawce. Tym razem na własnym stadionie grają dość bezkompromisowo, gdyż czterokrotnie cieszyli się z kompletu punktów, a pięć razy musieli przełknąć gorycz porażki. Obie ekipy dzieli różnica jedenastu punktów.

W minionym sezonie, zielono-biali dwukrotnie byli lepsi od swoich przeciwników. Jesienią wygrali w Bedlnie 1:0, tymczasem u siebie zwyciężyli 2:1. W obecnych rozgrywkach zaś rozgromili rywali aż 5:0. Trener Kmieć będzie miał do dyspozycji czterech zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu, a będą to: Adrian Marcioch, Damian Knera, Jakub Rogalski Mateusz Szymański.

GKS Bedlno – Sokół II Aleksandrów Łódzki / 14.04.2018 r., godz. 16:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *