Sokół II: Powalczyć o podium – zapowiedź meczu z Zawiszą II Rzgów

Już w niedzielę na boisko ponownie wybiegną zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki. Tym razem gościć będą rezerwy Zawiszy Rzgów.

W minionych rozgrywkach gracze ze Rzgowa dość spokojnie utrzymali się w lidze, plasują się w środku stawki, a dokładniej na dziewiątej lokacie. Zawisza II w trzydziestu spotkaniach, jedenastokrotnie był lepszy od rywali, zanotował siedem remisów oraz dwunastokrotne musiał przełknąć gorycz porażki.

Ten sezon nie jest już tak udany, a Zawisza jest już pewny spadku. Obecnie plasuje się na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli, będąc w stanie wygrać tylko sześć z dwudziestu ośmiu spotkań.

Nasza drużyna tymczasem nadal ma chrapkę na podium. Strata do trzeciego PTC Pabianice wynosi co prawda siedem punktów, warto jednak pamiętać że Sokół nie ma jeszcze uwzględnionego ostatniego meczu.

W miniony weekend goście ze Rzgowa przegrali u siebie ze wspomnianym wcześniej PTC Pabianice aż 1:4, tymczasem Sokół nie zdołał zaliczyć pełnej jednostki meczowej. Aleksandrowianie w meczu przeciwko Włókniarzowi Pabianice zagrali tylko osiem minut, z racji braku odpowiedniej ilości zawodników w drużynie gości. Mecz raczej na pewno zostanie rozstrzygnięty na naszą korzyść.

Tym razem drużynę trenera Kamila Kmiecia wspomoże dwóch graczy z szerokiej kadry pierwszego zespołu, a będą to: Jan Kadłubiak i Piotr Golański.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Zawisza II Rzgów / 11.06.2017 r., godz. 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *