Sokół II: Pojedynek ze spadkowiczem – zapowiedź meczu z Zawiszą Rzgów

W sobotnie popołudnie, kolejne spotkanie rozegrają piłkarze rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Tym razem zmierzą się u siebie na wyjeździe z Zawiszą Rzgów.

W minionych  rozgrywkach, gospodarze sobotniego spotkania rywalizowali w łódzkiej IV lidze. Jak można się domyśleć nie były to udane rozgrywki w wykonaniu Zawiszy. Gracze ze Rzgowa zajęli dopiero szesnaste miejsce i ostatecznie musieli pogodzić się ze spadkiem do łódzkiej Klasy Okręgowej. Obecne rozgrywki rozpoczęli bardzo dobrze, nie przegrywając pierwszych pięciu spotkań. Kolejne dwa starcie wprowadziły zespół w drobny kryzys, gdyż drużyna nie zgarnęła w nich ani jednego punktu. O słabszej formie mogą już jednak zapomnieć, gdyż w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyli komplet punktów i do sobotniego meczu podchodzą w w roli faworyta.

Tymczasem podopieczni Kamila Kmiecia wrócili ostatnio na zwycięskie tory. Po porażce z Włókniarzem Konstantynów Łódzki, zielono-biali pokonali na własnym stadionie Włókniarz Pabianice i awansowali na szóstą pozycję w tabeli, tracąc do trzeciego Zawiszy osiem punktów. Tym razem szkoleniowiec aleksandrowian  będzie miał do dyspozycji trzech zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu, a będą to: Łukasz Chojecki, Sebastian Kobiera oraz Sebastian Tomczak.

Zawisza Rzgów – Sokół II Aleksandrów Łódzki / 28.10.2017 r., godz. 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *