Sokół II: Ostatnie jesienne starcie u siebie – zapowiedź meczu z UKS-em SMS-em Łódź

W niedzielne popołudnie, kolejne spotkanie rozegrają piłkarze rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Tym razem zmierzą się u siebie z UKS-em SMS-em Łódź.

W minionych  rozgrywkach, goście niedzielnego spotkania pełnili rolę beniaminka w łódzkiej Klasie Okręgowej.. Jak na pierwszy sezon, młodzi gracze z Łodzi poradzili sobie całkiem dobrze, plasując się tuż za plecami aleksandrowian, na piątej pozycji w tabeli. Obecne rozgrywki rozpoczęli bardzo dobrze, zdobywając cztery punkty w dwóch pierwszych potyczkach. Dalej jednak było już coraz gorzej i w kolejny dziesięciu meczach, SMS ugrał jedynie siedem “oczek”, co przełożyło się na dalekie czternaste miejsce. Warto jeszcze dodać, że goście to obecnie najgorsza ofensywa w “okręgówce”.

Tymczasem podopieczni Kamila Kmiecia po zwycięstwie na własnym stadionie zWłókniarzem Pabianiceem, wysoko przegrali na wyjeździe z Zawiszą Rzgów 0:4. Mimo to zachowali szóste miejsce w ligowej stawce.Tym razem szkoleniowiec aleksandrowian  będzie miał do dyspozycji aż jedenastu zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu, a będą to: Arkadiusz Porochnicki, Damian Bierżyński, Damian Knera, Jakub Rogalski, Jan Kadłubiak, Karol Korski, Łukasz Chojecki, Mateusz Wdówka, Michał Michałek, Sebastian Kobiera oraz Sebastian Tomczak.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – UKS SMS Łódź / 05.11.2017 r., godz. 14:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *