Sokół II: Pojedynek z outsiderem – zapowiedź meczu z Włókniarzem Konstantynów

W piątkowy wieczór, kolejne spotkanie rozegrają piłkarze rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Tym razem zmierzą się na wyjeździe z Włókniarzem Konstantynów Łódzki.

W minionych  rozgrywkach, gospodarze piątkowego spotkania również rywalizowali w łódzkiej Klasie Okręgowej. Był to dla nich dość przeciętny sezon, gdyż drużyna znalazła się ostatecznie dopiero na dziewiątym miejscu, mając na swoim koncie  czterdzieści trzy punkty. W obecnych rozgrywkach Włókniarz spisuje bardzo słabo i zamyka ligową stawkę. Biało-zieloni wygrali tylko jeden mecz z UKS-em SMS-em Łódź, a na swoim koncie mają tylko cztery oczka.

Tymczasem podopieczni Kamila Kmiecia kontynuują dobrą passę. Po zremisowanym spotkaniu z Widzewem Łódź, aleksandrowianie pokonali Stal Głowno oraz Górnik Łęczyca. Pozwoliło to awansować zielono-białym na szóstą pozycję w tabeli.

Tym razem trener Sokoła II będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników szerokiej kadry pierwszego zespołu, a dokładniej z Łukasza Chojeckiego i Sebastiana Tomczaka.

Włókniarz Konstantynów Łódzki – Sokół II Aleksandrów Łódzki / 13.10.2017 r., godz. 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *