Sokół II: Pojedynek w górnej strefie tabeli – zapowiedź meczu ze Stalą Głowno

W sobotnie popołudnie, kolejne spotkanie rozegrają piłkarze rezerw Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Tym razem zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Głowno.

W minionym sezonie, gospodarze sobotniego spotkania również rywalizowali w łódzkiej Klasie Okręgowej. Był to bardzo udany sezon, gdyż drużyna mogła znalazła się ostatecznie tuż za plecami Boruty Zgierz, mając na swoim koncie aż sześcdziesiąc cztery punkty. W obecnych rozgrywkach Stal spisuje się podobnie jak zespół z Aleksandrowa Łódzkiego, gdyż plasuje się tuż nad zespołem zielono-białych, mając na swoim koncie piętnaście punktów. W miniony weekend, zawodnicy z Głowna pokonali na wyjeździe Termy Uniejów 1:0.

Tymczasem podopieczni Kamila Kmiecia po czterech spotkaniach bez porażki stracili punkty w wyjazdowym starciu z LKS-em Rosanów, ulegając 1:4. Szybko jednak się zrehabilitowali i wygrali na własnym terenie z PTC Pabianice 5:4. W kolejny weekend spotkała ich za to sroga lekcja od lidera z Wiśniowej Góry, kiedy to Andrespolia rozgromiła aleksandrowian aż 7:0, a w ostatniej kolejce podzielili się punktami z rezerwami Widzewa Łódź, remisując 2:2.

Tym razem trener Sokoła II będzie mógł skorzystać jedynie z jednego zawodnika szerokiej kadry pierwszego zespołu, a dokładniej z Sebastiana Tomczaka.

Stal Głowno – Sokół II Aleksandrów Łódzki / 30.09.2017 r., godz. 16:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *