Sokół II: Powrócić na zwycięskie tory – zapowiedź meczu z PTC Pabianice

Już w środę rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki rozegrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem zielono-biali zmierzą się u siebie z PTC Pabianice.

W minionym sezonie, goście środowego spotkania rywalizowali z ekipą w Sokoła w łódzkiej Klasie Okręgowej. Gracze PTC spisywali się bardzo dobrze, gdyż zakończyli sezon tuż nad ekipą zielono-białych, mając na swoim koncie pięćdziesiąt pięć punktów. W meczach wyjazdowych, goście sobotniego starcia  odnieśli dziesięć zwycięstw, dwukrotnie dzielili się punktami, a trzykrotnie ponosili porażkę.

Do tej pory w obecnych rozgrywkach zawodnicy z Pabianic grają troszeczkę w kratkę, gdyż przeplatają zwycięstwami porażkami. Na początku rozgromili u siebie Włókniarz Konstantynów Łódzki 6:0, aby następnie przegrać w derbach z Włókniarzem 0:2 oraz Zawiszą Rzgów 1:5. W ostatnich dwóch spotkaniach zgarnęli jednak komplet punktów, wygrywając UKS SMS Łódź i Termy Uniejów. Strzelili przy tym osiem bramek, nie tracąc żadnej.

Tymczasem podopieczni Kamila Kmiecia po czterech spotkaniach bez porażki stracili punkty w wyjazdowym starciu z LKS-em Rosanów, ulegając 1:4. Ta porażka zepchnęła aleksandrowian z ligowego podium na piąte miejsce w tabeli. W minionym sezonie, zielono-biali wygrali na własnym stadionie z PTC 1:0, tymczasem w rewanżu zawodnicy z Pabianic odegrali się z nawiązką, wygrywając 3:0.

Trener Kmieć będzie miał do dyspozycji aż ośmiu zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu, a będą to: Arkadiusz Porochnicki, Damian Knera, Dominik Pecyna, Jan Kadłubiak, Mateusz Wdówka, Michał Michałek, Sebastian Ostrowski oraz Sebastian Tomczak

Sokół II Aleksandrów Łódzki – PTC Pabianice / 13.09.2017 r., godz. 16:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *