Sokół II: Podział punktów na Rudzie Bugaj

W niedzielę swoje kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Łódzkiej Klasy Okręgowej rozegrali piłkarze rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki. Tym razem tylko zremisowali ze Stalą Głowno 2:2.

Tym razem podopieczni Kamila Kmiecia rozpoczeli spotkanie wzmocnieni aż ośmioma zawodnikami z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Na gola nie trzeba było zatem długo czekać. Już w 12. minucie, bramkę dla aleksandrowian zdobył Filip Matuszczyk. Radość naszej drużyny nie trwała jednak długo, bo już po dwoch minutach Łukasz Nagański dał wyrównanie przyjezdnym. Do końca pierwszej połowy, wynik już nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie doszło już do wielu zmian, nie mniej jednak, ponownie rezerwy zdobyły bramkę jako pierwsze. W 61. minucie, piłkę do siatki skierował Jakub Iwanek. Ponownie nie udało się jednak zachować koncentracji po wyjściu na prowadzenie i po dwóch minutach, Nagański zdobył swojego drugiego gola. Mimo kilku sytuacji, aleksandrowianie nie potrafili pokonać ekipy z Głowna i  z pewnością nie mogą być zadowoleni z tego rezultatu.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Stal Głowno 2:2 (1:1)

1:0 – Filip Matuszczyk
1:1 – Łukasz Nagański
2:1 – Jakub Iwanek
2:2 – Łukasz Nagański

Sokół II: Lipiec – Woźniczak, Bielak (68′ Leszczyński), Pawlak, Knera – Przybylski, Krysiak (60′ Iwanek), Szymański, Majak (75′ Klima), Matuszczyk (60′ Abramczyk), Kupisz (46′ Stegliński)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *