Sokół II: Podział punkt w Aleksandrowie

W niedzielne popołudnie, kolejne spotkanie rozgrywała druga drużyna Sokoła Aleksandrów Łódzki. Ona również nie zdołała odnieść zwycięstwa w weekend i zremisowała ze Stalą Głowno 2:2.

Początek spotkania to dość spokojna gra w wykonaniu obu ekip. W 23. minucie, kolejny raz w tej rundzie, z powodu urazu, boisko opuścić musiał Mateusz Kozłowski, a w jego miesce zameldował się Jakub Ziąbka. Jak się okazało, nieszczęście jednego zawodnika zaowocowało szczęściem drugiego, gdyż po dwóch minutach właśnie Ziąbka pokonał bramkarza rywali, a Sokół schodził do przerwy z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron, goście doszli bardzo szybko do głosu i już w 51. minucie, wyrównanie dał Łukasz Nagański. Radość Stali nie trwała jednak długo. Dwie minuty później, Daniel Zakrzewski ponownie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Nie minęło kolejne 10 minut i ponownie mieliśmy remis. Tym razem autorem gola był Damian Fortuna i jak się później okazało była to bramka zapewniająca remis graczom z Głowna.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Stal Głowno 2:2 (1:0)

Bramki: Ziąbka, Zakrzewski (Sokół) – Nagański, Fortuna (Stal)

Sokół II: Posiewała – Tomczak, Szymański, Kozłowski (23′ Ziąbka), Wilanowski – Zakrzewski (77′ Iwanek), Bielak, Pecyna (68′ Koziełek), Sut – Marcioch (56′ Stegliński), Kmak

Stal: Redzisz, Kupriianov (60′ Ogórek), Gajewicz, Waśkiewicz (87’Wypych), Tomczyk (65’Waśkiewicz), Suchenek, Nowak (75’Lebioda), Nagański, Fortuna, Niedomagała, Kruk

Żółte kartki: Suchenek, Gajewicz (Stal)