Sokół II: Ostatnia szansa na dogonienie lidera – zapowiedź meczu z GLKS Dłutów

W niedzielę rezerwy Sokoła rozegrają kolejny mecz w kontekście walki o awans do IV ligi. Sokół II zmierzy się z GLKS Dłutów. To ostatni dzwonek, aby jeszcze marzyć o promocji do wyższej klasy rozgrywkowej.

W minionym sezonie gracze GLKS Dłutów walczyli o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Na koniec rozgrywek musieli jednak uznać wyższość ekipy KS Kutno oraz Orła Parzęczew. Do pierwszego miejsca zabrakło im dwanaście oczek, mieli przy tym tyle samo punktów co druga drużyna. W trzydziestu spotkaniach, dziewiętnastokrotnie cieszyli się ze zwycięstwa, cztery razy dzielili się punktami i siedmiokrotnie musieli przełknąć gorycz porażki.

W obecnym sezonie nasi niedzielni rywale znajdują się jednak na dole tabeli. GLKS uzbierał do tej pory jedynie dwadzieścia punktów, tylko pięciokrotnie zdobywając komplet punktów. Obecnie mają tylko cztery punkty przewagi nad przedostatnim Startem Brzeziny. Ostatni raz gracze z Dłutowa wygrali ósmego kwietnia, kiedy okazali się lepsi od rezerw Zawiszy Rzgów.

Aleksandrowianie czekają jednak na zwycięstwo dłużej, gdyż od pierwszego kwietnia. W prima aprilis, rezerwy Sokoła pokonały wtedy Włókniarz Konstantynów Łódzki. Wielokrotne straty punktów na przestrzeni ostatniego miesiąca zepchnęły zielono-białych na piątą pozycję w tabeli. Obecnie tracą aż piętnaście punktów do lidera ze Zgierza.

W pierwszym pojedynku obydwu drużyn rozgrywanym w Dłutowie lepsi okazali się gracze GLKS, którzy zwyciężyli 2:1.

W niedzielnym spotkaniu, trener Kamil Kmieć będzie mógł skorzystać z sześciu zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Poza Janem Kadłubiakiem oraz Patrykiem Malinowskim, którzy na co dzień grają w rezerwach, do dyspozycji szkoleniowca drużyny rezerw będą również Damian Knera, Joachim Pabjańczyk, Oskar Osowski oraz Sebastian Ostrowski.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – GLKS Dłutów / 04.05.2017 r., godz 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *