Sokół II: Niespodzianka w Konstantynowie Łódzkim

W piątkowy wieczór, kolejne ligowe spotkanie rozgrywał drugi zespół Sokoła Aleksandrów Łódzki. Ku zaskoczeniu kibiców, aleksandrowianie ulegli z ostatnią drużyną w tabeli 1:2.

Podczas tego spotkania, drużyna rezerw nie mogła skorzystać z wielu zawodników szerokiej kadry pierwszego zespołu, a trener Kamil Kmieć postanowił przy tym ograć kilku juniorów z najstarszych roczników Sokoła. Do przerwy oglądaliśmy dość ciekawe wyrównane starcie, a jedyną bramkę udało się zdobyć zawodnikom z Aleksandrowa Łódzkiego. Bramkarza Włókniarza pokonał Łukasz Chojecki.

Po wznowieniu gry, do głosu szybko doszli gospodarze, którzy już po dwóch minutach doprowadzili do wyrównania, a autorem gola był Michał Lewandowski. Z czasem, z boiska zaczęli schodzić gracze z “jedynki”, a na placu gry można było zobaczyć coraz większą ilość młodych zawodników Sokoła. Aleksandrowianie nie wytrzymali ostatecznie naporu rywali i w 80. minucie, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Piotr Ziąbka.

Włókniarz Konstantynów Łódzki – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:1 (0:1)

0:1 – Chojecki (39′)
1:1 – Lewandowski (47′)
2:1 – Ziąbka (80′)

Sokół II: Kostecki – Golański (72′ Trzmielak), Kozłowski, Wilanowski (72′ Banaszkiewicz), Tomczak (65′ Banach), Leszczyński (60′ Aiteka), Sut, Knera (80′ Zdańczyk), Chojecki, Kozanecki (46′ Wdówka), Klima (46′ Franczak)