Sokół II: Liga nabiera tempa – zapowiedź meczu z PTC Pabianice

Już w środę rezerwy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki wybiorą się do Pabianic, gdzie zmierzą się z miejscowym PTC.

W minionym sezonie, goście środowego spotkania rywalizowali z ekipą w Sokoła w łódzkiej Klasie Okręgowej. Gracze PTC spisywali się bardzo dobrze, gdyż zakończyli sezon tuż nad ekipą zielono-białych, mając na swoim koncie pięćdziesiąt pięć punktów. W meczach domowych, gospodarze środowego starcia  odnieśli sześć zwycięstw, pięć dzielili się punktami, a czterokrotnie ponosili porażkę.

Do tej pory w obecnych rozgrywkach zawodnicy z Pabianic grają troszeczkę w kratkę, gdyż przeplatają zwycięstwami porażkami. Gracze PTC zwyciężli dziewięciokrotnie, ponosząc tyle samo porażek, a jedynie dwukrotnie remisując. Pozwala im to zajmować siódme miejsce w ligowej stawce z trzypunktową stratą do drużyny z Aleksandrowa Łódzkiego.

W miniony weekend, Sokół rozgromił na własnym boisku LKS Rosanów 5:0, tymczasem PTC zremisował na wyjeździe z Termami Uniejów 2:2. W jesiennym pojedynku obu drużyn nie zabrakło emocji, a aleksandrowianie po strzelaninie zwyciężyli 5:4. Tym razem trener Kamil Kmieć będzie miał do dyspozycji trzech zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu, a będą to: Daniel Kmak, Dominik Głowiński oraz Mateusz Szymański.

PTC Pabianice – Sokół II Aleksandrów Łódzki / 25.04.2018 r., godz. 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *