Sokół II: Kontynuować dobrą passę – zapowiedź meczu z Termami Uniejów

Już w piątek kolejną kolejkę łódzkiej Klasy okręgowej zainaugurują zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Gracze z Uniejowa w minionym sezonie byli jedną z czołowych ekip na poziomie ligi okręgowej. Na koniec sezonu Termy uplasowały się wyżej niż nasz zespół, zajmując czwartą pozycję w ligowej tabeli. W trzydziestu rozegranych spotkaniach zawodnicy Term zdobyli 52 punkty. Warto dodać, że był to dość bezkompromisowy zespół, gdyż zremisował tylko jedno spotkanie w całych rozgrywkach.

Ten sezon nie jest już jednak tak udany dla naszych piątkowych rywali. Termy nie mają praktycznie szans na awans do IV ligi i zajmują dziesiątą pozycję w tabeli, zdobywając przy tym tylko 20 punktów, czyli o połowę mniej niż podopieczni Kamila Kmiecia.

Na wiosnę Termy rozgrywały już trzy spotkania i zdobyły przy tym tylko jeden punkt, remisując u siebie z przedostatnim Startem Brzeziny. O wiele lepiej za to spisuje się nasz zespół, który zgarnął do tej pory komplet punktów.

W pierwszym rozgrywanym spotkaniu w Aleksandrowie Łódzkim lepsi byli gracze naszych rezerw. Zielono-biali pokonali rywali 3:1.

W piątkowym meczu trener rezerw, z racji sobotniego spotkania pierwszej drużyny, nie będzie tym razem miał do dyspozycji zawodników z pierwszego zespołu.

Termy Uniejów – Sokół II Aleksandrów Łódzki / 07.04.2017 r., godz. 18:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *