Sokół II: Koniec przygody z Okręgowym Pucharem Polski

W środowe popołudnie zawodnicy rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki ulegli w ramach Okręgowego Pucharu Polski drużynie rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego 0:4.

Losy spotkania rozstrzygnęły się już praktycznie w 23 minuty. Już w po dziesięciu minutach, łodzianie objęli prowadzenie za sprawą Janusza Gmosińskiego. Ten sam zawodnik, wpisał się na listę strzelców niedługo potem, a trzeciego gola dla przyjezdnych zdobył dobrze znany w Aleksandrowie Łódzkim – Kamil Żylski. Nasza drużyna przez kolejne fragmenty gry nie była w stanie zdobyć bramki honorowej, a za to ŁKS wykorzystał kolejną swoją szansę. W drugiej połowie, kropkę nad “i” postawił Michał Karlikowski, przypięcztowując tym samym awans swojego zespołu do kolejnej rundy.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – ŁKS II Łódź 0:4 

Bramki: Gmosiński 2, Żylski, Karlikowski

Sokół II: Voss – Trzmielak, Bielak, Wilanowski (60′ Tambor), Wdówka, Zdończyk (70′ Rogowski), Janowski, Osajda, Świercz, Leszczyński, Pawlak

ŁKS II: Snochowski – Cieślik, Pyć, Dembiński, Białousko, Karlikowski, Tazdir, Jaszczak, Kostyrka, Żylski, Gmosiński
Grali także: Lamprycht, Panasiuk, Krus, Olówo, Witkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *