Sokół II: Kolejny sparing rezerw

W niedzielę kolejny mecz kontrolny rozegrał drugi zespół rezerwa Sokoła Aleksandrów Łódzki. Ich rywalem była ekipa Włókniarza Zgierz.

Pierwsza połowa stała na bardzo wyrównanym poziomie, lecz z żaden z zespołów nie był w stanie pokonać golkipera rywali. Po zmianie stron w zespole rezerw doszło do diametralnego przetasowania zawodników i jak się potem okazało przyniosło to skutek. W 80. minucie pewnym strzałem popisał się Mateusz Franczak i wyprowadził drużynę na prowadzenie. Radość zielono-białych nie trwała jednak długo, gdyż pięć minut później było już 1:1 i był to już ostatni gol tego spotkania.

Kolejny mecz rezerwy rozegrają już w środę. Na obiekcie MOSiR-u podejmą Bzurę Ozorków. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:00.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Włókniarz Zgierz 1:1 (0:0)

Bramka dla Sokoła: Mateusz Franczak

Skład Sokoła I połowa: Posiewała – Banaszkiewicz, Wdówka, Bielak, Kozłowski, Iwanowski, Iwanek, Stegliński, Kacparzak, Leszczyński, Kasierski

Skład Sokoła II połowa: Testowany – Tomczak, Grell, Koziołek, Klima, Przybylski, Zakrzewski, Franczak, Sokołowski, Testowany, Testowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *