Sokół II: Kolejny mecz bez punktów

We wtorek piłkarze rezerw Sokoła Aleksandrów Łódzki podejmowali na boisku na Rudzie Bugaj Włókniarza Konstantynów Łódzki. Ponownie lepsi okazali się rywale, którzy podobnie, jak Górnik Łęczyca wygrali z zielono-białymi 3:1.

Goście, którzy do końca sezonu będą drżeć o ligowy byt wyszli na prowadzenie bardzo szybko, gdyż już w 9. minucie, a gola zdobył były gracz m.in Widzewa Łódź – Igor Świątkiewicz. Jak się potem okazało była to jedyna bramka w pierwszej odsłonie gry. Po zmianie stron po zaledwie trzech minutach, ten sam zawodnik ponownie pokonał Adama Posiewałę, a w 78. minucie skompletował hat-tricka. Podobnie jak w Łęczycy, bramkę na osłodę łez dla aleksandrowian zdobył Jakub Iwanek.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Włókniarz Konsantynów Łódzki 1:3 (0:1)

Bramki: Iwanek – Świątkiewicz 3

Sokół II: Posiewała – Rosik (Frańczak), Grell, Bielak, Wilanowski, Tomczak, Stegliński (Sokołowski), Zdończyk, Koziełek (Leszczyńśki), Zakrzewski, Iwanek